Με Έβερτ, 4 του Καμίνη ,Βαφειάδη, Κορομάντζο , Τεντόμα, Αβραμίδη κα το ψηφοδέλτιο Μπακογιάννη. Όλα τα ονόματα


Ισχυρότατο και «υπερκομματικό» είναι το ψηφοδέλτιο που συγκρότησε ο υποψήφιος δήμαρχος Αθηναίων , Κώστας Μπακογιάννης και παρουσίασε σε μεγάλη ανοικτή εκδήλωση στο Μετς.
Ο συνδυασμός «Αθήνα Ψηλά» περιλαμβάνει 229 πρόσωπα τα οποία προέρχονται από πολλούς διαφορετικούς πολιτικούς και κομματικούς χώρους .
Σ΄αυτό μετέχουν η κόρη του Μιλτιάδη Έβερτ, η Αλεξία Έβερτ- Αλβέρτη, επικοινωνιολόγος . Τέσσερις δημοτικοί σύμβουλοι της παράταξης του Γιώργου Καμίνη . Απ΄αυτούς οι τρεις είναι νυν αντιδήμαρχοι : Ο Ανδρέας Βαρελάς , ο Γιώργος Αποστολόπουλος και η Ελένη Μυριβήλη . Επίσης η με την παράταξη Καμίνη εκλεγμένη ,Δημοτική Σύμβουλος Μελίνα Δασκαλάκη .
Απο τον πολυδιασπασμένο μέχρι τώρα αυτοδιοικητικό χώρο της ΝΔ, υποψήφιοι το κοινό αυτό ψηφοδέλτιο , είναι οι δημοτικοί σύμβουλοι Νίκος Βαφειάδης που το 2014 είχε εκλεγεί με την παράταξη Κακλαμάνη , Χρήστος Τεντόμας, εκλεγεμένος με το συνδυασμό Σπηλιωτόπουλος και ο Νίκος Αβραμίδης, που είχε κατέλθει με δικό του συνδυασμό .
Στο ψηφοδέλτιο είναι ακόμη οι πρώην Δημοτικοί Σύμβουλοι ,Ανδρέας Παπαδάκης , Βασίλης Κορομάτζος, Κατριβάνου Αικατερίνη , Λευτέρης Σκιαδάς κ.α.
Ακόμη , ανάμεσα στους 74 είναι η Σεραφίνα Αβραμίδου από την Animal Action , ο πρώην διεθνής ποδοσφαιριστής, Γιούρκας Σειταρίδης , η Πόπη Δομάζου , οι ηθοποιοί , Νίκος Ορφανός και Άγγελος Παπαδημητρίου , ο πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Αθηνών , Σταύρος Καφούκης , η μουσικός Χριστίνα Κόκοτα , κ.α .
Όλοι οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι είναι οι εξής:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΒΡΑΜΊΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΕΡΑΦΊΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ANIMAL ACTION
3 ΑΓΓΕΛΉ ΛΥΚΟΎΔΗ ΔΉΜΗΤΡΑ ΙΝΈΣ ΓΕΝ ΓΡΑΜ. ΑΝΩΤΑΤΗΣ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ (ΒΑΛΙΑ) ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ
5 ΑΝΤΩΝΆΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
6 ΑΞΙΏΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΑΡΑΜΠΑΤΖΉ ΝΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
9 ΒΑΛΛΙΆΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
10 ΒΑΡΕΛΆΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11 ΒΑΦΕΙΆΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
12 ΓΑΒΡΊΛΗ ΔΑΦΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
13 ΓΕΝΝΗΜΑΤΆ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
14 ΓΕΡΟΎΤΗ ΟΛΓΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
15 ΓΚΑΓΚΆΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
16 ΔΑΓΡΙΤΖΊΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
17 ΔΑΣΚΆΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
18 ΔΑΣΚΑΛΆΚΙΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
19 ΔΈΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
20 ΔΕΜΠΕΓΙΏΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
21 ΔΟΜΆΖΟΥ ΘΕΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ – ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ
22 ΈΒΕΡΤ ΑΛΒΈΡΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
23 ΚΑΛΑΜΠΌΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΤΡΟΣ
24 ΚΑΛΗΜΈΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
25 ΚΑΛΛΙΒΡΟΎΣΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ
26 ΚΑΤΡΙΒΆΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
27 ΚΑΦΟΎΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
28 ΚΛΕΦΤΟΔΉΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
29 ΚΌΚΚΟΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟΣ
30 ΚΟΛΛΆΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
31 ΚΟΝΤΟΒΆ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ
32 ΚΟΡΟΜΆΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
33 ΚΟΣΣΈΝΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΆΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
35 ΛΑΘΟΎΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
36 ΛΕΒΉΣ ΖΑΚ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ
37 ΛΕΟΜΠΊΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
38 ΛΈΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
39 ΜΑΚΡΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ
40 ΜΑΡΓΑΡΊΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
41 ΜΑΡΙΔΆΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
42 ΜΗΝΑΊΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΡΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ
43 ΜΠΆΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
44 ΜΠΆΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
45 ΜΠΛΆΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
46 ΜΥΡΙΒΉΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΙΩ) ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
47 ΝΙΚΗΦΌΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
48 ΟΡΦΑΝΌΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
49 ΠΑΝΤΕΛΉΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΗΣ
50 ΠΑΝΤΖΙΆ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
51 ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΠΟΡΟΒΙΟΤΕΧΝΗΣ
52 ΠΑΠΑΔΆΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΙΑΤΡΟΣ
53 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
54 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
55 ΠΕΛΈΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
56 ΠΗΛΙΟΎΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
57 ΠΙΤΤΑΡΆΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
58 ΠΡΟΜΠΟΝΆΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
59 ΡΌΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
60 ΡΟΚΟΦΎΛΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
61 ΣΑΚΊΜΠ ΜΑΡΙΑΜ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
62 ΣΕΙΤΑΡΊΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΟΥΡΚΑΣ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
63 ΣΕΦΈΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ
64 ΣΊΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
65 ΣΚΙΑΔΆΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
66 ΣΠΥΡΆΚΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
67 ΣΤΑΘΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
68 ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ – ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ
69 ΣΤΈΦΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
70 ΤΑΡΑΧΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
71 ΤΕΝΤΌΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΔΔΗΕ
72 ΤΣΏΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
73 ΦΏΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
74 ΦΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΒΡΑΜΊΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΕΡΑΦΊΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ANIMAL ACTION
3 ΑΓΓΕΛΉ ΛΥΚΟΎΔΗ ΔΉΜΗΤΡΑ ΙΝΈΣ ΓΕΝ ΓΡΑΜ. ΑΝΩΤΑΤΗΣ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ (ΒΑΛΙΑ) ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ
5 ΑΝΤΩΝΆΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
6 ΑΞΙΏΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8 ΑΡΑΜΠΑΤΖΉ ΝΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
9 ΒΑΛΛΙΆΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
10 ΒΑΡΕΛΆΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11 ΒΑΦΕΙΆΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
12 ΓΑΒΡΊΛΗ ΔΑΦΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
13 ΓΕΝΝΗΜΑΤΆ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
14 ΓΕΡΟΎΤΗ ΟΛΓΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
15 ΓΚΑΓΚΆΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
16 ΔΑΓΡΙΤΖΊΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
17 ΔΑΣΚΆΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
18 ΔΑΣΚΑΛΆΚΙΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
19 ΔΈΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
20 ΔΕΜΠΕΓΙΏΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
21 ΔΟΜΆΖΟΥ ΘΕΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ – ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ
22 ΈΒΕΡΤ ΑΛΒΈΡΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
23 ΚΑΛΑΜΠΌΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΤΡΟΣ
24 ΚΑΛΗΜΈΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
25 ΚΑΛΛΙΒΡΟΎΣΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ
26 ΚΑΤΡΙΒΆΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
27 ΚΑΦΟΎΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
28 ΚΛΕΦΤΟΔΉΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
29 ΚΌΚΚΟΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟΣ
30 ΚΟΛΛΆΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
31 ΚΟΝΤΟΒΆ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ
32 ΚΟΡΟΜΆΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
33 ΚΟΣΣΈΝΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΆΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
35 ΛΑΘΟΎΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
36 ΛΕΒΉΣ ΖΑΚ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ
37 ΛΕΟΜΠΊΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
38 ΛΈΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
39 ΜΑΚΡΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ
40 ΜΑΡΓΑΡΊΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
41 ΜΑΡΙΔΆΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
42 ΜΗΝΑΊΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΡΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ
43 ΜΠΆΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
44 ΜΠΆΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
45 ΜΠΛΆΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
46 ΜΥΡΙΒΉΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΙΩ) ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
47 ΝΙΚΗΦΌΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
48 ΟΡΦΑΝΌΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
49 ΠΑΝΤΕΛΉΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΗΣ
50 ΠΑΝΤΖΙΆ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
51 ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΠΟΡΟΒΙΟΤΕΧΝΗΣ
52 ΠΑΠΑΔΆΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΙΑΤΡΟΣ
53 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
54 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
55 ΠΕΛΈΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
56 ΠΗΛΙΟΎΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
57 ΠΙΤΤΑΡΆΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
58 ΠΡΟΜΠΟΝΆΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
59 ΡΌΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
60 ΡΟΚΟΦΎΛΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
61 ΣΑΚΊΜΠ ΜΑΡΙΑΜ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
62 ΣΕΙΤΑΡΊΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΟΥΡΚΑΣ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
63 ΣΕΦΈΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ
64 ΣΊΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
65 ΣΚΙΑΔΆΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
66 ΣΠΥΡΆΚΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
67 ΣΤΑΘΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
68 ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ – ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ
69 ΣΤΈΦΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
70 ΤΑΡΑΧΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
71 ΤΕΝΤΌΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΔΔΗΕ
72 ΤΣΏΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
73 ΦΏΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
74 ΦΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ