Οι 155 υποψήφιοι Διαμερισματικοί Σύμβουλοι του Μπακογιάννη . Υποσχέθηκε 7 « μικρά Δημαρχεία»

Το πιο πολυσυλλεκτικό και υπερκομματικό ψηφοδέλτιο που έχει τεθεί στην κρίση των δημοτών της Αθήνας τις τελευταίες δεκαετίες παρουσίασε ο Κώστας Μπακογιάννης σε μεγάλη ανοικτή εκδήλωση στο Μετς.
Ο συνδυασμός «Αθήνα Ψηλά» περιλαμβάνει 229 πρόσωπα τα οποία προέρχονται από πολλούς διαφορετικούς πολιτικούς και κομματικούς χώρους
Το ψηφοδέλτιο χαρακτηρίζεται από μια εντυπωσιακή δυναμική ανανέωσης καθώς περίπου το 60% των υποψηφίων Δημοτικών και Κοινοτικών Συμβούλων παίρνουν για πρώτη φορά μέρος στην εκλογική διαδικασία διεκδίκησης της ψήφου των Αθηναίων.
Παράλληλα δεν λείπουν στελέχη τα οποία έχουν σημαντική και ιδιαίτερα θετική εμπειρία στον Δήμο αφού τον έχουν υπηρετήσει και συνεχίζουν να το κάνουν μέχρι και σήμερα. Είναι αξιοσημείωτο μάλιστα ότι προέρχονται από αρκετές διαφορετικές δημοτικές παρατάξεις οι οποίες στις προηγούμενες εκλογές ήταν αντίπαλες μεταξύ τους.
Τόσο οι υποψήφιοι Δημοτικοί όσο και οι υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι εκπροσωπούν όλο το εύρος των κοινωνικών και επαγγελματικών ομάδων έτσι ώστε σε κάθε επίπεδο διοίκησης του Δήμου να έχουν λόγο και ρόλο όλοι οι δημότες της Αθήνας. Είναι πρόσωπα με ξεχωριστές αναφορές και μάχες, καθένας για την κοινωνική αλλά και επαγγελματική ομάδα του αλλά και για την γειτονιά της Αθήνας στην οποία μένει ή εργάζεται.
Εκτός από την συγκρότηση του συνδυασμού για το Δημοτικό Συμβούλιο, ιδιαίτερη σημασία δόθηκε και στην εκπροσώπηση των επτά Δημοτικών Κοινοτήτων καθώς για τον Κώστα Μπακογιάννη αποτελούν επτά μικρότερους ξεχωριστούς Δήμους. Γι’ αυτό το λόγο θα παρουσιαστούν σύντομα επτά ξεχωριστά προγράμματα με αποκέντρωση μέσων, πόρων και αρμοδιοτήτων, για καθεμιά από τις Δημοτικές Κοινότητες
«Οι Δημοτικές Κοινότητες είναι το κύτταρο του Δήμου. Τις θέλουμε στην πρώτη γραμμή. Μαχητικές και παρεμβατικές» τόνισε ο Κώστας Μπακογιάννης παρουσιάζοντας τους υποψηφίους του συνδυασμού «Αθήνα Ψηλά». Και πρόσθεσε: «Το ψηφοδέλτιο μας συνδυάζει την σημαντική εμπειρία στην αυτοδιοίκηση με έναν αέρα δυναμικής ανανέωσης. Έξι στους δέκα υποψηφίους συμμετέχουν πρώτη φορά σε δημοτικές εκλογές. Είναι άνθρωποι οι οποίοι αποφάσισαν να βρεθούμε όλοι μαζί και να βάλουν τα δυνατά τους στην προσπάθειά μας να αλλάξει η εικόνα της πόλης. Είναι όμως μαζί μας και έμπειροι αυτοδιοίκητοί οι οποίοι το 2014 βρίσκονταν σε τέσσερις διαφορετικές παρατάξεις στο δημοτικό συμβούλιο της Αθήνας. Τότε ήταν αντίπαλοι και σήμερα ενώνουν τις δυνάμεις τους για το καλό της πόλης».
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
2 ΑΛΕΒΊΖΟΥ ΜΑΡΊΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
3 ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΙΚΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
6 ΓΚΊΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
7 ΔΑΜΙΑΝΟΎ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΑΟΥΡΑ (ΠΟΛΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
8 ΔΗΜΑΚΑΡΆΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ (ΚΥΡΙΑΚΟΣ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΒΟΥΛΗΣ
9 ΔΉΜΟΥ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΜΕΣΙΤΗΣ
10 ΔΟΥΛΉΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
11 ΔΡΕΛΙΏΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
12 ΚΟΤΣΆΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
13 ΜΑΝΙΆΤΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ ( ΣΜΑΡΩ ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
14 ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
15 ΣΚΟΡΔΉΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
16 ΤΑΡΝΆΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
17 ΤΕΝΕΚΕΤΖΉ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΝΕΡΓΗ
18 ΤΕΡΖΟΠΟΎΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΙΝΟΛΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ NLP WELLNESS COACH
19 ΤΡΙΑΝΤΑΦΎΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΡΙΝΑ) ΗΘΟΠΟΙΟΣ -ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
20 ΤΣΕΚΡΈΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ
21 ΤΣΊΧΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
22 ΤΣΟΜΆΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) Δ/ΝΤΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
23 ΦΙΛΝΤΊΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΓΙΑΣΟΦΊΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΒΑΒΒΆΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4 ΒΟΎΛΓΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
5 ΓΙΑΝΝΉ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
6 ΔΉΜΗΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
7 ΘΕΟΔΩΡΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΔΗΓΩΝ
8 ΙΑΤΡΟΎ – ΣΤΑΡΆΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
9 ΚΑΛΑΝΤΖΆΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
10 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11 ΚΑΝΕΛΟΠΟΎΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
12 ΚΊΤΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
13 ΚΌΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
14 ΚΟΝΤΟΓΙΆΝΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
15 ΚΟΥΤΣΟΠΟΎΛΟΥ ΓΑΡΜΠΉ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
16 ΜΆΛΑΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤ/ΧΟΣ (Ε.ΠΝ Ε.Α.)
17 ΜΠΕΛΟΎΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
18 ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΕΣ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
20 ΣΟΥΡΟΎΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
21 ΤΣΑΚΊΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
22 ΤΣΆΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
23 ΤΣΙΤΡΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΔΕΡΜΑΤΩΝ
2 ΒΑΣΙΛΆΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
3 ΒΏΒΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ
4 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΌΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
5 ΔΕΠΟΎΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
6 ΗΛΙΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΟΜΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ
7 ΘΕΟΔΩΡΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
8 ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
9 ΛΑΖΆΡΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΎΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΔ ΥΠΑΛ – ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
10 ΜΥΛΩΝΆΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11 ΝΟΜΙΚΟΎ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ
12 ΞΥΔΈΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΩΗΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΛΤΑ
13 ΠΑΤΣΟΥΛΆΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ
14 ΣΙΑΚΑΒΆΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
15 ΣΙΓΆΛΑ ΑΘΗΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
16 ΣΤΑΘΟΠΟΎΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΙΑΚΑ
17 ΤΣΑΒΛΉΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΓΑΛΑΝΆΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΦΟΙΤΗΤΗΣ
3 ΓΚΟΛΏΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
4 ΚΑΔΉΡΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
5 ΚΟΥΤΣΟΎΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
6 ΚΡΊΘΥΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
7 ΚΩΣΤΆΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
8 ΛΈΚΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
9 ΛΕΜΠΈΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ
10 ΛΙΏΣΗ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΝΙΑ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
11 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΏΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
12 ΜΠΡΟΎΤΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
13 ΠΑΝΌΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
14 ΠΆΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
15 ΠΑΠΑΘΕΟΔΏΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
16 ΠΟΛΟΝΎΦΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
17 ΠΥΡΙΝΉΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
18 ΡΕΤΟΥΝΙΏΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
19 ΡΩΜΑΝΈΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ – ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ
20 ΣΠΑΝΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ
21 ΣΤΑΜΆΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΡΥΘΡΟ ΣΤΑΥΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
22 ΥΦΑΝΤΉ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΑΝΕΡΓΗ
23 ΧΡΗΣΤΊΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΜΠΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΔΑΜΌΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2 ΒΑΜΒΑΚΆ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
3 ΒΛΆΧΟΥ ΑΝΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
4 ΓΚΑΝΙΆΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
5 ΓΟΥΛΈΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ
6 ΔΑΝΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 ΔΑΡΔΑΜΆΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ – ΟΙΚΙΑΚΑ
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
9 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΎ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
10 ΚΟΚΚΙΝΆΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
11 ΜΑΚΡΥΔΆΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ
12 ΜΙΧΑΗΛΊΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
13 ΜΠΑΛΤΟΎΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
14 ΜΠΈΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΟΔΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
15 ΠΑΝΤΕΛΊΔΟΥ ΔΟΜΆΖΟΥ ΡΟΔΟΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΟΣ
16 ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
17 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ
18 ΣΑΛΑΜΆΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
19 ΣΊΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
20 ΤΆΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
21 ΤΟΥΤΟΎΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
22 ΦΑΡΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
23 ΦΏΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΒΑΧΑΡΊΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
2 ΒΟΓΙΑΤΖΉΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
3 ΒΟΥΓΙΑΤΖΉ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΡΙΑ
4 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΆΤΟΥ ΘΩΜΑΙΣ ΑΝΕΡΓΗ
6 ΔΕΛΗΓΙΆΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
7 ΔΙΟΝΆ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
8 ΚΑΝΈΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
9 ΚΑΡΑΝΤΑΝΊΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
10 ΚΟΡΔΑΛΉΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11 ΚΟΥΛΟΎΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
12 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
13 ΜΆΛΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΡΓΟΣ
14 ΜΑΝΤΖΟΎΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
15 ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
16 ΜΠΑΖΑΚΟΎΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
17 ΜΠΑΤΣΟΎΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
18 ΠΡΕΖΕΡΆΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
19 ΣΚΆΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
20 ΣΚΟΠΕΤΈΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
21 ΣΠΑΝΟΎ ΖΑΒΙΤΣΆΝΟΥ ΖΩΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
22 ΤΣΟΓΚΑΡΛΉΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
23 ΤΣΌΛΚΑ ΙΟΥΛΙΑ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΒΔΟΜΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΝΑΝΙΆΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΆΔΟΥ – ΠΑΛΑΙΆΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ
3 ΑΝΤΩΝΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΔΔΗΕ
4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΆΣΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
6 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
7 ΘΕΟΎΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
8 ΚΑΤΣΟΎΛΗ ΤΣΑΜΠΆ ΕΛΕΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
9 ΚΥΡΓΕΩΡΓΊΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΜΠ
10 ΚΥΡΙΑΖΉΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
11 ΚΥΡΊΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
12 ΛΑΒΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
13 ΜΆΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
14 ΜΈΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
15 ΜΙΧΑΗΛΊΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
16 ΒΟΡΊΔΗ – ΜΙΧΕΛΆΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΝΑΗ ΙΑΤΡΟΣ
17 ΜΠΆΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Ε.Α.
18 ΜΠΈΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ
19 ΠΑΡΑΔΕΙΣΆ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
20 ΡΊΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
21 ΤΡΙΚΑΛΛΙΝΌΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
22 ΤΣΆΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
23 ΥΦΑΝΤΉ ΚΑΤΤΉ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ